cs de

Bazénové lemy

bazen-b Pro ukončení horního lemu bazénu nabízíme čtyři varianty.

Existuje mnoho možností pro dokončení horní části bazénu, ale hráči online kasina, kteří mají rádi otočky zdarma, obvykle volí bazén s hliníkovým okrajem. Jedním z důvodů je, že hliník je méně náchylný ke korozi a vyžaduje méně údržby. Má elegantní a moderní vzhled, který se velmi líbí Čechům, kteří si vybírají online kasina nabízející free spins a odlišuje je od ostatních poolů. Nevýhodou tohoto typu bazénu je, že může být nákladnější na údržbu než tradiční dřevěná paluba, ale s pomocí otočky zdarma kasina a peněz, které přinesou, si to hráči mohou dovolit.

Bazén s hliníkovým lemem pouze u nás!!

Madekop jako jediný z výrobců nabízí originální, designově hezký a hlavně praktický bazénový lem. Je to bazénový lem z hliníkového profilu. Tento bazénový lem má povrchovou úpravou ELOX. Hliníkový lem je stálobarevný a nevadí mu jakékoliv prostředí v bazénu (sůl, chlor). Je to náhrada za často používaný nevzhledný hadicový lem, kde se postupem času mezi plastem a dlažbou díky pnutí plastového materiálu vytváří spára. Tento lem překrývá hranu bazénu a část dlažby na kterou plynule navazuje. Nejednou se již na nás obraceli zákazníci jiných bazénů, jestli bychom jim nenamontovali hliníkový lem místo stávající plastové trubky. Bohužel toto není možné, a proto by jste měli již při výběru bazénu zvážit, jak má Váš bazén vypadat. HLINÍKOVÝ BAZÉNOVÝ LEM, SAMOSTATNĚ NEPRODÁVÁME !!!

Pokud jde o výběr povrchové úpravy okraje bazénu, Češi, kteří hrají online kasina, si mohou dovolit širokou škálu možností. Někdo volí hliníkový okraj bazénu, jiný preferuje tradičnější povrchovou úpravu. Madekop je jediným výrobcem, který nabízí hráčům nejlepších online kasin v ČR casinoonline-cz.com originální a krásné bazénové lemování z hliníkového profilu. Hliník je pevný kov, takže je vysoce odolný proti poškrábání. Také nerezaví, takže je dobrou volbou pro ty české hráče online kasina, kteří žijí v oblastech s vlhkým počasím.

Bazén s posedovým lemem

Varianta kdy je bazén nad okolní dlažbu vyvýšen o cca 5 cm a je tvořen 15 cm širokým plastem v barvě bazénu. Při této variantě vám hrozí nejmenší riziko splavování nečistot do bazénu z okolí. Lem je nedílnou součástí bazénu a nelze ho přivařit na již zabudované bazény.

Segmentová dlažba

Bazén je zapuštěn zároveň s dlažbou, nebo je bazénový lem položen na okolní dlažbě.

Přelivový žlábek

Plastový bazén je zapuštěn zároveň s dlažbou a místo lemu je vytvořen odvodový žlab s pochůzným roštem. Tato varianta je vhodná do interiéru. Je nutno do systému filtrace přiřadit vyrovnávací nádrž.

Galerie bazénových lemů

Bazénový lem - hliník Bazénový lem posedový Bazénový lem - segmentová dlažba Bazénový lem - přelivový žlábek