cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

Bazénové lemy

bazen-b Pro ukončení horního lemu bazénu nabízíme čtyři varianty.

Bazén s hliníkovým lemem pouze u nás!!

Madekop jako jediný z výrobců nabízí originální, designově hezký a hlavně praktický bazénový lem. Je to bazénový lem z hliníkového profilu. Tento bazénový lem má povrchovou úpravou ELOX. Hliníkový lem je stálobarevný a nevadí mu jakékoliv prostředí v bazénu (sůl, chlor). Je to náhrada za často používaný nevzhledný hadicový lem, kde se postupem času mezi plastem a dlažbou díky pnutí plastového materiálu vytváří spára. Tento lem překrývá hranu bazénu a část dlažby na kterou plynule navazuje. Nejednou se již na nás obraceli zákazníci jiných bazénů, jestli bychom jim nenamontovali hliníkový lem místo stávající plastové trubky. Bohužel toto není možné, a proto by jste měli již při výběru bazénu zvážit, jak má Váš bazén vypadat. HLINÍKOVÝ BAZÉNOVÝ LEM, SAMOSTATNĚ NEPRODÁVÁME !!!

Posedový bazénový lem

Nejběžnější varianta kdy nad okolní dlažbu je lem vyvýšen o cca 5 cm a je tvořen 15 cm širokým plastem v barvě bazénu. Při této variantě vám hrozí nejmenší riziko splavování nečistot do bazénu z okolí .

Segmentová dlažba

Bazén je zapuštěn zároveň s dlažbou, nebo je bazénový lem položen na okolní dlažbě.

Přelivový žlábek

Plastový bazén je zapuštěn zároveň s dlažbou a místo lemu je vytvořen odvodový žlab s pochůzným roštem. Tato varianta je vhodná do interiéru. Je nutno do systému filtrace přiřadit vyrovnávací nádrž.

Galerie bazénových lemů

Bazénový lem - hliník Bazénový lem posedový Bazénový lem - segmentová dlažba Bazénový lem - přelivový žlábek