cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

Bazénové lemy

bazen-b Pro ukončení horního lemu bazénu nabízíme čtyři varianty.

Bazén s hliníkovým lemem pouze u nás!!

Madekop jako jediný z výrobců nabízí originální, designově hezký a hlavně praktický bazénový lem. Je to bazénový lem z hliníkového profilu. Tento bazénový lem má povrchovou úpravou ELOX. Hliníkový lem je stálobarevný a nevadí mu jakékoliv prostředí v bazénu (sůl, chlor). Je to náhrada za často používaný nevzhledný hadicový lem, kde se postupem času mezi plastem a dlažbou díky pnutí plastového materiálu vytváří spára. Tento lem překrývá hranu bazénu a část dlažby na kterou plynule navazuje. Nejednou se již na nás obraceli zákazníci jiných bazénů, jestli bychom jim nenamontovali hliníkový lem místo stávající plastové trubky. Bohužel toto není možné, a proto by jste měli již při výběru bazénu zvážit, jak má Váš bazén vypadat. HLINÍKOVÝ BAZÉNOVÝ LEM, SAMOSTATNĚ NEPRODÁVÁME !!!

Bazén s posedovým lemem

Varianta kdy je bazén nad okolní dlažbu vyvýšen o cca 5 cm a je tvořen 15 cm širokým plastem v barvě bazénu. Při této variantě vám hrozí nejmenší riziko splavování nečistot do bazénu z okolí. Lem je nedílnou součástí bazénu a nelze ho přivařit na již zabudované bazény.

Segmentová dlažba

Bazén je zapuštěn zároveň s dlažbou, nebo je bazénový lem položen na okolní dlažbě.

Přelivový žlábek

Plastový bazén je zapuštěn zároveň s dlažbou a místo lemu je vytvořen odvodový žlab s pochůzným roštem. Tato varianta je vhodná do interiéru. Je nutno do systému filtrace přiřadit vyrovnávací nádrž.

Galerie bazénových lemů

Bazénový lem - hliník Bazénový lem posedový Bazénový lem - segmentová dlažba Bazénový lem - přelivový žlábek