cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

Omlouváme se z důvodů naplnění výrobní kapacity pro letošní i příští rok, laminátové bazény dočasně NENABÍZÍME!! Nadále si můžete objednat bazény polypropylénové, vyrobené ve špičkové kvalitě.

 

Kompozitní laminátové bazény

Laminátové bazény nejsou žádnou novinkou na trhu, ale teprve zcela jedinečné řešení kompozitních laminátových bazénu firmy Madekop přináší nový pohled na moderní koupání.

Kompozitní bazény Madekop sází na kvalitní provedení, které přináší uspokojení i pro ty nejnáročnější klienty. Rozhodli jsme se, že budeme investovat do kvality laminátových bazénů, které si žádají nová řešení v otázce pevnosti bazénu, termoizolace stěn i dna či samotné struktury kompozitního bazénu.

Výhody kompozitních bazénů Madekop?

Běžné laminátové bazény, se kterými se setkáte na trhu, jsou bazény bez jakékoliv izolace bazénové vany, popřípadě Vám za příplatek bude proveden nástřik polyuretanovou pěnou. Kompozitní laminátové bazény Madekop představují nové řešení: Honey Comb Struktur.

Typy kompozitních bazénů

Honey Comb Struktur

Honey Comb Struktur je izolační plocha (15 mm), která je umístěna mezi vrstvami pryskyřice a laminátu. Tímto se zamezuje úniku teploty bazénové vody a navíc extrémně zpevňuje bazénovou vanu, která bez povrchové a dnové úpravy dosahuje neuvěřitelných 21 mm. Takto silnou strukturu kompozitních bazénů nenabízí žádná jiná firma. Na těsnost kompozitních laminátových bazénů dáváme záruku 15 let.

Kompozitní laminátové bazény Madekop jsou natolik pevné a samonosné, že při zachování všech stavebních pokynů a podmínek není nutná betonáž bazénu.

Struktura kompozitních bazénů Madekop:

  1. 3D dvojitá laminátová povrchová úprava Gelcoat: UV a chemicky stabilizováno (0,8-0,1 kg/m2 )
  2. Protiosmózní povrch z pryskyřice a sklolaminátového vlákna (síla 1 mm)
  3. Prokládané vrstvy pryskyřice (síla 2 mm)
  4. Honey Comb Struktur (síla 15 mm, hustota 80 kg/m3 )
  5. Prokládané vrstvy pryskyřice (síla 3 mm)
  6. Úprava proti vnějším vlivům (0,3 kg/m2 )

Barvy kompozitních laminátových bazénů Madekop

Je možné si vybrat ze škály barevných odstínů povrchové úpravy kompozitních bazénů. Kromě standardních barev (světle modrá, bílá, písková, světle zelená), je možné zvolit si speciální 3D barevnou povrchovou úpravu bazénu - Saphire, Emerald, Granite a Cerano. Tyto barvy v sobě obsahují malé lesklé částice, které spolu s dalším nátěrem vytvářejí nezaměnitelný barevný efekt. Pro pevnost a stálobarevnost jsou kompozitní laminátové bazény po výrobě vkládány do vypalovací pece, kde je bazén po dobu 12 hodin při teplotě 70 stupňů Celsia. Kompozitní bazén tak získává na pevnosti a je ošetřen proti osmóze. Standardní i 3D barvy mají zvýšenou odolnost vůči vyšším teplotám bazénové vody (do max. 32 stupňů Celsia).

Doprava kompozitních bazénů Madekop

Všechny bazény do rozměru 4 x 8 přepravuje naše firma. Větší rozměry pak dovážíme na místo určení s naší partnerskou dopravní firmou. Pro uložení do připraveného výkopu je, vzhledem k váze našich kompozitních bazénů, vždy nutné objednat autojeřáb. Usazení bazénu do připravené jámy by zkušenému řidiči neměla trvat víc jak jednu hodinu.