cs de

Modely zastřešení bazénů

oblouk se sikminou 5

Zastřešení vyrábíme ze speciálních hliníkových silnostěnných profilů s povrchovou úpravou stříbrný ELOX. Je možné si také zvolit povrchovou úpravu KOMAXIT (vypalovaná prášková barva), odstín lze vybrat podle vzorníku barev RAL. Výplně segmentů zastřešení jsou z vysoce kvalitního jednokomorového polykarbonátu značky LEXAN tl. 10 mm. s oboustrannou stabilizací proti UV záření s 10 letou garancí. Tento polykarbonát má vysokou odolnost proti kroupám a patří k nejkvalitnějším na trhu. Na přání lze nahradit i průhledným plastovým sklem SAN nebo plným polykarbonátem LEXAN tl. 4 mm. Zastřešení tak získá vzdušnější a luxusnější vzhled.

Jednotlivé segmenty zastřešení jsou osazeny polyamidovými kolečky s nerezovým ložiskem, takže se na nízkých, pochůzných, eloxovaných kolejnicích posouvají s neuvěřitelnou lehkostí. Také můžeme nabídnout u modelu víceúhelníkového zastřešení, posun bez kolejí. Po odsunutí zastřešení tak zůstává po bocích bazénu volná plocha.

Modely zastřešení bazénů:

ekonomik
Obloukové zastřešení Ekonomik
bazeny-62
Obloukové zastřešení bazénu
59
Obloukové zastřešení se šikminou
viceuhelnik
Víceúhelníkové zastřešení bazénu
viceradius 4
Víceradiusové zastřešení bazénu
royal 1
Royal zastřešení
zastreseni bazenu 62
Obloukové zastřešení na zeď
Lokomotiva
Zastřešení bazénu Lokomotiva
atyp 1
Atypické zastřešení bazénu
 

Informace o cenách všech modelů na tel. č.: 519 430 454 ; 724 338 668 e-mail: info@madekop.cz

Vyberte si typ zastřešení bazénu, který Vám nejvíc vyhovuje, zašlete nám rozměr Vašeho bazénu a požadavky pomocí poptávkového formuláře a my, pokud budeme aktuálně on-line, vám obratem zpracujeme cenovou nabídku.