cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

O společnosti MADEKOP

Vybudujte si krásný a útulný domov s našimi výrobky

Společnost MADEKOP, spol. s r.o.

Naše firma působí na trhu již od roku 1993 a během těchto let získala mnoho zkušeností v zakázkové výrobě ze dřeva, plastu a kovu. Nejdůležitějšími prvky naší výroby jsou tak nábytek na zakázku, plastové bazény a zastřešení bazénů.

Vrbice

V oblasti bazénů a zastřešení se neustále snažíme o zavádění nejnovějších trendů nejenom ve výrobních technologiích, ale i materiálech a výrobních postupech. Daří se nám tak držet naše plastové bazény, zastřešení či veškerý nábytek (vestavěné skříně, kuchyňské linky, zimní zahrady apod.) na vysokém stupni kvality. Pro naše zaměstnance je samozřejmostí věnovat se zákazníkovi od zpracování nabídky až po dlouhodobý pozáruční servis. Díky tomu máme mnoho spokojených zákazníků v tuzemsku i v zahraničí. Naše zastřešení, bazény a zakázkový nábytek najdete u mnoha klientů v Rakousku, Slovensku, Německu, ale naši produkci znají i v Polsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Neváhejte se přesvědčit o našich kvalitních plastových bazénech a zastřešení přímo v sídle firmy Madekop. Navíc můžete Vaší návštěvu spojit s prohlídkou naší obce Vrbice, v niž se nachází jedinečný a unikátní areál vinných sklepů.

 

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky našich provozů dřevovýroby a plastové výroby.

 

Vrbice sklepy Vrbice sklepy 2