cs de

Předváděcí centrum Břeclav

Od 3. 1. 2011 jsme nově otevřeli předváděcí centrum v Břeclavi na ulici Národních hrdinů (naproti Policii ČR). V centru je možné shlédnout vzorové bazény různých tvarů a barev. Ke každému bazénu Vám doporučíme rovněž modely našich zastřešení bazénů. V neposlední řadě Vám představíme bazénovou roletu, která je dalším produktem naší firmy.

Samozřejmostí je i bohatý výběr bazénového příslušenství, chemických prostředků pro údržbu bazénové vody, které si můžete v naší prodejně koupit.

Postupně budeme sortiment rozšiřovat. Přibude předváděcí panel pro nabídku vestavěných skříní, kuchyňských linek a ukázky naší zakázkové dřevovýroby.

Postarají se o Vás kvalifikovaní prodejci, kteří Vám zaprezentují naše bazény a zakrytí bazénů. Poradí Vám, jak nejlépe vybrat bazén nebo zastřešení do Vaší zahrady, poradí se zařízením Vašeho domu či bytu nábytkem. Na místě udělají cenovou kalkulaci a dojednají všechny náležitosti objednávky.

Přijďte se inspirovat do naší prodejny, objednejte si již teď bazén nebo zastřešení a získejte atraktivní zimní slevy na všechny naše produkty.

Těšíme se na Vás!!!

Otevírací doba prodejny:

Pondělí - pátek: 9:00 - 16:00

Sobota, neděle: zavřeno