cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

Lamelové zakrytí bazénu - vzorník lamel

Vzorník lamel bazénových roletPro výběr správného a kvalitního lamelového zakrytí bazénu je nejdůležitější kvalita lamel. Naše firma používá lamely DURE mají koncovku s dvojitým těsněním, 3 velké samostatné komory a jejich rozměr je 60 x 14 mm. Materiál lamel je opatřen UV stabilizátorem, který zabraňuje vyblednutí materiálu. PVC Lamely DURE pro lamelové zakrytí bazénu jsou vyráběny a vyvíjeny více než 15 let a patří mezi nejlepší na trhu co do kvality, vzhledu a životnosti.

Firma Madekop nabízí širokou škálu barevných odstínů lamel, takže je možné přizpůsobit lamelové zakrytí okolí bazénu. Nejběžnější variantou však jsou pak odstíny světlé modré, bílé nebo šedé. Standardně jsou k dispozici až v osmi barvách a také v provedení solárním a transparentním. Solární lamely navíc splňují tu funkci lamelového zakrytí, že při slunečním záření ohříva bazénovou vodu asi 20 cm hloubky hladiny vody. Solární lamely lamelového zakrytí tak nahrazují málopraktické a neefektivní solární panely při ohřevu.

Nevýhodou plastových lamel je to, že při silných a velkých kroupách může dojít k poškození lamelového zakrytí, a proto od roku 2005 jsou vyráběny extrémě odolné a pevné lamely z polykarbonátu v provedení modrá transparentní a solární. Pro nejnáročnější zákazníky na lamelové zakrytí bazénu nabízíme rovněž plné (bezkomorové) lamely COVREX.

Poptat lamelové zakrytí bazénu