cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

Zastřešení bazénů

oblouk se sikminou 5

Zastřešení bazénů jako vhodný a potřebný doplněk k Vašemu bazénu zpříjemní a hlavně prodlouží koupací sezónu. Jako výrobci zastřešení spolu s montáží poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Výhodná cena našich zastřešení pak dělá z tohoto nákupu dlouhodobou investicí, která se vyplatí.

Detailní zpracování našich zastřešení pro bazény si můžete prohlédnout v naší výrobě ve Vrbici nebo v předváděcím centru v Břeclavi. Můžete si tak všechno osahat, prohlédnout, zjistit všechny informace, které Vám poslouží ke správnému výběru našich zastřešení.

Zastřešení šetří náklady spojené s používáním bazénové chemie a uzamykatelné segmenty a vstupy do bazénu chrání Vaše děti proti pádu do bazénu. Promyšlené a konstrukčně komfortní pojezdové dráhy a kolečka s nerezovými ložisky Vám zaručují jednoduchý a pohodlný posuv zastřešení za bazén.

Modely zastřešení bazénů:

ekonomik
Obloukové zastřešební Ekonomik
bazeny-62
Obloukové zastřešení bazénu
59
Obloukové zastřešení se šikminou
viceuhelnik
Víceúhelníkové zastřešení bazénu
viceradius 4
Víceradiusové zastřešení bazénu
royal 1
Royal zastřešení
zastreseni bazenu 62
Obloukové zastřešení na zeď
Lokomotiva
Zastřešení bazénu Lokomotiva
atyp 1
Atypické zastřešení bazénu
 

Kovovýroba

dilna zastreseniZámečnický provoz, který je vybaven novým ohýbacím centrem a svářecí technologií určenou ke svářování hliníku a nerezi, nám umožňuje nabídnout kromě výroby zastřešení bazénu, širokou paletu zakázkové výroby. Jsme tak schopni splnit zákazníkovi jeho veškerá přání a kromě zastřešení bazénů poradíme a vyrobíme zimní zahrady, vchodové stříšky. Sportovní kluby jistě ocení naši kvalitu ve výrobě střídaček, laviček a jejich zastřešení.

 

Atypická výroba

pristr/pro/kola

Můžeme také nabídnout atypickou výrobu jak z Al-profilů, tak z klasických profilů ocelových. Jedná se hlavně o různé vchodové přístřešky, ploty, krytá stání. Také naše fotbalové střídačky již zdobí nejedno hřiště po celé naší republice. Příjďte se svým návrhem, rádi ho pro Vás zrealizujeme.