cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

Dezinfekce bazénové vody - Asin Aqua Sanosil

Pakliže je pro Vás čistota bazénové vody jednoznačnou prioritou a v žádném případě nesnesete v bazénu jakýkoliv chlor, pak je doporučujeme využívat bezchlorové dezinfekce Sanosil.

Sanosil využívá synergického efektu dvou základních komponent. Peroxidu vodíku, ten zajišťuje oxidační složku přípravku, a koloidního stříbra, které zabezpečuje širokospektrální dezinfekci bazénové vody. Sanosil má široký rozsah účinnosti proti bakteriím, virům, houbám, plísním.
Koloidní stříbro je dokonalý, přírodní, netoxický, bezpečný prostředek bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jelikož Sanosil se váže na jednobuněčné mikroby (které tvoří 97% všech druhů) zabraňuje vzniku chorob, kterého jsou původci.

Pro automatické dávkování dezinfekčního přípravku Sanosil nabízíme zařízení Asin Aqua Sanosil. Zařízení dávkuje zvolené množství Sanosilu za hodinu. Pomocí speciálního testeru jednou týdně zjistíte koncentraci Sanosilu ve vodě. Hodnotu hodinové dávky se tak může potom snížit nebo zvýšit. Koncentrace by se měla pohybovat na úrovni cca 20 - 40 mg/litr.

Předávkování není zdravotně závadné. Účinek Sanosilu přetrvává dlouho po ukončení dávkování. To je vlastnost, kterou lze s výhodou využít zejména u domácích, vnitřních bazénů, kde provoz bývá často přerušovaný.