cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

CTX-51 přípravek pro odstranění vápenných usazenin 1l

Čistící prostředek určený k odstranění vápenných usazenin

Extra účinný čistič vápenatých usazenin vhodný pro všechny povrchy bazénů.

Extra účinný čistící a odmašťovací prostředek určený speciálně k odstranění vápenatých usazenin, organických zbytků a minerálních sedimentů, které se časem vytvářejí na stěnách bazénu. CTX-51 je snadno použitelný pro jakýkoli povrch: beton, železo, nerez, natřené plochy, kovy, sklo, obkladačky, plast apod. Přípravek obsahuje 25% kyseliny chlorovodíkové.  

Dávkování a způsob aplikace - čištění stěn vypuštěného bazénu

V koncentrované formě se nanáší CTX-51 na čištěné plochy a dobře se rozetře.Přípravek se nechá působit asi půl hodiny a pak se opláchne velkým množstvím vody. Pokud se všechny vápenné usazeniny nerozpustí, je třeba postup opakovat. Na místech, kde je nejvíce usazenin, je vhodné použít k čištění kartáč. Je rovněž možné použít rozprašovač, který však nesmí tvořit jemnou mlhu, aby nehrozilo nebezpečí vdechnutí této látky. Spotřeba přípravku je přibližně 20 l na bazén o objemu 100m3. Přípravek se nesmí dostat do bazénové vody.

Doporučení před vlastním čištěním bazénu postříkejte všechny stěny vodou po vyčištění bazénu přípravkem CTX-51 opláchněte všechna ošetřená místa větším množstvím vody, aby se dokonale odstranili všechny zbytky přípravku. pokud se provádí čištění v otevřeném bazénu, nepracujte při přímém slunečním záření a nenechte přípravek zaschnout. při první aplikaci použijte přípravek vždy v neředěné formě.