cs de
Volejte zdarma 800 880 819 volejte zdarma

CTX-52 k odstranění vápenných usazenin 1l

CTX-52 je kyselý gel sloužící k odstranění vápenatých minerálních usazenin a organických zbytků, které se časem usazují na stěnách bazénu. Přípravek obsahuje 15,6 % kyselina chlorovodíková. Nesmí se dostat do bazénové vody!

DALŠÍ ÚDAJE 1.Zcela rozpouští vápenaté usazeniny a odstraňuje skvrny kovových oxidací. 2.Neuvolňuje zapáchající výpary, které obtěžují uživatele. 3.Snadno se nanáší štětcem nebo válečkem na svislé plochy, čímž se zvyšuje účinnost ve srovnání s tekutými čistícími prostředky. 4.Vzhledem ke konzistenci přípravku(gel) se snadno udrží na stěnách. Neporušujte povrchovou strukturu omítky betonových bazénů. 5.Nanášení štětcem umožní odstranit nečistoty a usazeniny z těžko dostupných míst (rohy a záhyby) 6.Přípravek lze snadno omýt větším množstvím vody.

DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB APLIKACE

Zvlhčete stěny vypuštěného bazénu a nanášejte koncentrovaný CTX-52 štětcem nebo plastovým válečkem na čištěné plochy. Přípravek ponechte 1/2 hodiny působit a poté stěny ostříkejte velkým množstvím vody ke zneutralizování přípravku. Pokud se na některých místech usazeniny zcela neodstraní, postup opakujte. Pro zvýšení čistícího účinku se tato místa doporučuje drhnout kartáčkem. Spotřeba CTX-52 je cca 15 litrů na bazén o objemu vody 100m3.